Piața volantă din Gheorgheni nu se mai mută

La solicitarea cetățenilor, Primăria Cluj-Napoca anunță menținerea pieței volante din cartierul Gheorgheni pe actualul amplasament, pe strada Unirii fn (la capătul liniei 3). Aceasta va fi organizată în fiecare zi de joi, între orele 12.00-16.00, cât timp condițiile meteo vor permite funcționarea pieței. 

În zona Parcului Stadion (la intersecția străzilor Splaiul Independenței și George Coșbuc), piețele volante vor funcționa după următorul program: în fiecare marți, în intervalul orar 12:00-18:00, în fiecare sâmbătă, între orele 07:00-16:00.

Recomandat pentru dvs.

Sari la conținut
ziarulfaclia.ro
Prezentare generală a confidențialității

Acest sit folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în browser-ul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe situl nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile sitului pe care le găsești mai interesante și mai utile.