Acces doar în spaţii speciale, la Cadastru

Oficiul de Cadastru și Publicitate Imobiliară (OCPI) Cluj a anunţat că, pentru a preveni răspândirea coronavirusului, în în perioada 11 – 31 martie, accesul publicului va fi permis doar în spațiile special rezervate din cadrul OCPI Cluj, precum și din cadrul birourilor teritoriale Dej, Gherla, Huedin, Turda, iar audiențele vor fi acordate doar telefonic sau prin e-mail. De asemenea, până la finalul acestei luni, persoanele autorizate și reprezentanții birourilor notariale nu vor mai avea acces decât în spațiul rezervat publicului. Beneficiarii serviciilor oferite de OCPI Cluj sunt rugați să evite aglomerarea la ghișeu și să opteze pentru serviciile on-line disponibile pe https://epay.ancpi.ro/.
Solicitanții pot primi informații referitoare la serviciile oferite prin e-mail sau accesând site-ul OCPI Cluj (www.ocpicluj.ro) și prin intermediul unui call-center, care va funcționa de luni pânã joi, în intervalul orar 8 – 16, 30 și vineri între orele 8-14.
Numerele de telefon și adrese de e-mail destinate beneficiarilor serviciilor oferite de OCPI Cluj: * Sediul instituției/BCPI Cluj-Napoca – e-mail: cj@ancpi.ro, tel.: 0264-554.165, 0264-431.032, 0264-434.800 * BCPI Dej – e-mail: bcpi.dej@ancpi.ro, tel.: 0364-101.266 * BCPI Gherla – e-mail: bcpi.gherla@ancpi.ro, tel.: 0364-101.263 * BCPI Huedin – e-mail: bcpi.huedin@ancpi.ro, tel.: 0364-101.259 * BCPI Turda – e-mail: bcpi.turda@ancpi.ro, tel.: 0364-101.269.

Recomandat pentru dvs.

Sari la conținut
ziarulfaclia.ro
Prezentare generală a confidențialității

Acest sit folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în browser-ul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe situl nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile sitului pe care le găsești mai interesante și mai utile.